مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

7 روز ضمانت بازگشت کالا

 


نحوه بازگشت کالا روش باز پس فرستادن تجهیزاتی که شامل این خدمت میشوند

فروشگاه کی دی تی کالا برای آن دسته از کالاهایی که شامل این خدمت میشوند ، بعد از تحویل کالا،توسط مشتریانی که در شهرستان ها بوده و خرید خود را از مسیر دور انجام داده اند به دلیل مسیر دورشان و مدت تحویل کالا توسط مشتری ، شرایطی را برای خریدار از مسیر دور قرار داده است که در صورت مخدوش بودن کالا ظرف هفت روز آن را به شرکت بازگردانند. سپس در صورت تائید مسئولین فنی،کالای مورد نظر به سفارش دقیق و مطابق با توضیحات ذکر شده تعویض و ارسال می گردد.

به موارد زیر دقت کنید:

  • در صورت بروز مشکل ، با کارشناس فروش در قسمت خدمات 42220066-041 یا با شماره های موجود در فرم تماس با ما حاصل نموده و ایراد دستگاه را گزارش دهید تا بررسی توسط کارشناسان و تایید اولیه ی ایراد فنی کالا انجام شود.( اگر بروز مشکل کالای مورد نظر به دلیل استفاده ی نادرست باشد ، این مورد شامل این خدمت نخواهد بود)
  • مغایر بودن کالای خریدار شده با آنچه در سایت فروشگاه ذکر شده است: اگر پس از تحویل کالا توسط مشتری ظاهر یا کارایی کالا با اطلاعات ذکر شده در وب سایت مغایرت داشت ، پس از اطلاع و هماهنگی با کارشناسان و دریافت تاییدیه از جانب کارشناسان دستگاه به سفارش دقیق و مطابق با توضیحات ذکر شده تعویض می گردد .(کالای ارسال شده توسط مشتری باید با لوازم جانبی و بسته بندی کامل زمان خرید دستگاه بدون هیچگونه تغییر در شکل ظاهری بسته بندی و یادداشتی روی جعبه باشد).

آسیب هایی حمل و نقل: فروشگاه KDT با بسته بندی کاملا استاندارد و مطمئن تمامی کالا ها،آن ها را به آدرس مشتری ارسال می نماید و هیچ مسئولیتی در زمینه ی آسیب های ناشی از حمل نقل کالا نداشته و تمامی مسئولیت به عهده ی شرکت حمل و نقل بوده که دارای بیمه ی حوادث کالا می باشند .

توجه: طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی، در زمینه ی ارسال کالا تنها هزینه ی تحمیلی بر مصرف‌کننده ، هزینه ی بازپس فرستادن کالا خواهد بود.