مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

اول مرغ به وجود آمده است یا تخم مرغ؟!

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

 در پاسخ به این سوال توجه به این چند نکته ضروری است :

در ابتدای خلقت، مرغ  یا  تخم مرغ  هیچ یک وجود نداشته اند.از دیدگاه قدرت الهی، میان آفرینش مرغ یا تخم مرغ تفاوتی وجود ندارد زیرا هدف نهایی با خلقت هر کدام میسر خواهد بود و خلقت اولیه هیچکدام در قدرت الهی، سخت نمیباشد.

مرغ  ویژگی هایی دارد  مانند تغذیه ، رشد ، تولید مثل ، سود آور ، کاهش دهنده ضرر و امثال این ویژگی ها در حالی که هیچ یک از این ویژگی ها در تخم مرغ وجود ندارد.شاید به نظر آید تخم مرغ هم سودآور می باشد ، در پاسخ باید گفت سود آوری به یک تولید کننده میتوان نسبت داد نه به محصول تولیدی آن.نتیجه این است که حکمت الهی خلقت مرغ را پیش از تخم مرغ ایجاب می نماید.

این مساله با پژوهش های دانشمندان انگلیسی نیز به جوابی قانع کننده رسیده است که بر اساس آن می توان ثابت کرد مرغ قبل از تخم مرغ به وجود آمده است.

تحقیقات دانشمندان انگلیسی نشان داد که پوسته ی تخم مرغ حاوی عنصر اوفوسلیدین 17 است که فقط در بدن مرغ یافت می شود. غدد داخلی مرغ این ماده را برای اینکه پوسته تخم مرغ را تشکیل دهند 24 ساعت پیش از تخم گذاری ترشح می کنند.با توجه به این موضوع که مرغ تنها دارنده این عنصر میباشد نتیجه این خواهد بود که مرغ قبل از تخم مرغ خلق شده است.

اول مرغ به وجود آمده است یا تخم مرغ؟

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :