مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
نوع دستگاه :
برد دستگاه :
سیستم کارکرد :
سیستم اعلام هشدار :
سیستم اکسیژن گیری :
سیستم تامین رطوبت :
دقت حسگر دما :
دقت حسگر رطوبت :
نوع عایق بندی :
جنس بدنه :
نوع درب :
ابعاد دستگاه :
وزن ( کیلوگرم ) :
چرغ حمل :
شیوه گردش تخمها :
موتور :
نوع قرار گیری تخم :
نوع برق مصرفی :
میزان برق مصرفی :
کشور سازنده :
استاندارد ها :
مدت زمان گارانتی :
مدت زمان خدمات پس از فروش :

تبلیغات

دستگاه های جوجه کشی خانگی

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 3 محصول

دستگاه جوجه کشی خانگی Hovabator 2  ، توسط گروه صنعتی E.I.G ساخته شده و این محصول در سال 2015 میلادی به بازار عرضه گردیده است.استفاده از این دستگاه خیلی راحت بوده و هرکسی با اندکی مطالعه دفترچه راهنما بدون تخصص و مهارت خاصی استفاده کامل از این دستگاه را یاد خواهد گرفت و تمامی موراد شامل چرخش تخم ها داخل دستگاه ، و تنظیم دما ، و اکسیژن ، و رطوبت و غیره به صورت تمام اتوماتیک انجام میشود. در دستگاه 96 تایی تنظیم دما به صورت تنظیم دیجیتال بوده و کارکردی تمام اتوماتیک دارد.و همچنین چرخش تخم ها داخل دستگاه اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد.

دستگاه جوجه کشی خانگیHovabator  ساخته شده از مواد عالی با سنسور فوق پیشرفته دما و رطوبت به بازار ارائه گردیده است.در دستگاه 48تایی تنظیم دما به صورت تنظیم دیجیتال بوده و کارکردی تمام اتوماتیک دارد. چرخش تخم ها داخل دستگاه اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد و سیستم رطوبت سنج در آن به صورت نمایشگر دیجیتال میباشد.

در بحث دستگاه های جوجه کشی راندمان حرف اول رو میزند،یعنی هر دستگاه جوجه کشی که بتواند به بازده نزدیک 100 درصد نزدیک شود به مراتب دستگاهی درجه یک و با کیفیت شناخته خواهد شد.چنین دستگاهی قابلیت جوجه درآوری تمام تخم های نطفه دار را خواهد داشت و برای سود آوری بیشتر بهترین انتخاب خواهد بود.دستگاه جوجه کشی وارداتی آرکام کینگ سورو مکس را به جرات میتوان گفت که بازده 99 درصد (100%) را خواهد داشت.

1مجموع 3 محصول