مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

قوانین و مقرارت فروشگاه آنلاین

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

قوانین و مقرارت فروشگاه آنلاین

کاربر گرامی جهت بهره مندی اصولی و درست از مطالب سایت و خرید محصولات فروشگاه موارد زیر را ملاحظه نمایید .

 

قوانین و مقررات عمومی

فروشگاه کی دی تی کالا با رعایت اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران ، حامی حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است ، کاربر نیز با رعایت قوانین مرتبط با خود امکان ایجاد فضایی جهت خرید و فروش قانونی را تامین می نماید .

تعریف خریدار یا کاربر: 

کاربر یا مشتری به شخصی اطلاق می گردد که با اطلاعات ثبت شده در قسمت عضویت سایت در قسمت کاربران عضو و اطلاعات خود را صحیح و حقیقی اعلام می نماید و توسط اطلاعات ذکر شده اقدام به خرید کالای مورد نظر خود از فروشگاه می نماید .

حفظ حریم شخصی کاربر یا مشتری

فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی دام و طیور تمامی اطلاعات شخصی کاربران را به صورت کاملا محرمانه حفظ و نگه داری می نماید و متعهد است که در حد توان از حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود محافظت نماید و با این هدف از جدید ترین و به روز ترین تکنولوژی برای این امر استفاده می نماید .

ثبت سفارش و ارسال کالا

روز کاری شامل 6 روز از روزهای هفته می باشد که در صورت ثبت شدن به عنوان روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز تعطیل و روز غیر کاری محسوب می گردد .

ارسال کالا پس از ثبت سفارش در اولین روز کاری مورد بررسی قرار گرفته و بعد از اقدامات اولیه ارسال می گردد .باید توجه داشت که بعضی از کالاهای موجود در این فروشگاه نیازمند ساخت از طرف شرکت سازنده بوده و ثبت سفارش به عنوان ثبت سفارش ساخت خواهد بود و مدت زمان ارسال کالا به صورت تماس تلفنی قبل یا بعد  از سفارش با مشتری هماهنگ خواهد شد.

خسارت در صورت حمل و نقل

فروشگاه KDT  تمامی دستگاه ها را با بهترین بسته بندی و کمترین امکان آسیب در باربری به سراسر ایران ارسال می نماید ، در صورت بروز مشکل در زمان حمل و نقل توسط شرکت حمل نقل ( نحوه ی ارسال و نوع باربری می تواند به سفارش مشتری تعیین گردد ) به عهده ی شرکت حمل و نقل می باشد که دارای بیمه ی کالا جهت ارسال با صحت و سلامت کامل است و فروشگاه تنها در راستای حصول و تامین هرچه سریع تر خسارت وارد شده با شرکت حمل و نقل همکاری لازم را تا تامین خسارت وارده انجام می نماید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :