مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

درباره ما

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

 در جهت ارایه ی تجهیزات صنعت کشاورزی دام و طیور 

فروشگاه کی دی تی در سال 1394 به همت مهندس غلامرضا کاظمی تاسیس گردید و از همان ابتدا اهم فعالیت خود را در جهت تکمیل کردن کلیه کالا های مورد نیاز صنعت های کشاورزی دامپروری و طیور و دیگر صنعت های مرتبط قرار داد.
فروشگاه آنلاین کالای کشاورزی به پشتوانه سالها تجربه  و فعالیت در بخش بازرگانی کالاهای صنعت طیور گامهایی اساسی در بخش طیور آذربایجان شرقی و سایر استان ها برداشته است که از آن میان می توان به فروش قفس های تمام گالوانیزه و تولید جوجه ی نژاد مرندی در حال انقراض کرد که بدون اغراق گامی بسیار بزرگ و دور از ذهن میبوده است. اما با تلاش بی وقفه و ایمان و اعتقاد به موفقیت  به ثمر نشست.
آنچه از دیروز تا کنون همواره سر لوحه ی کار ما بوده ، خدمت به وطن و قدم برداشتن در راه آبادانی این مرز و بوم بوده و آنچه امروز ما را تشویق و ترغیب به ایجاد این فروشگاه آنلاین نمود نیازی بود که در بخش های کشاورزی دامپروری و طیور احساس می شد چرا که رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی ، جهان را وارد عرصه جدیدی از اطلاعات و ارتباطات نموده که به تبع آن بسياري از جنبه‌هاي اقتصادي ،‌ اجتماعي و فرهنگي حيات بشر دستخوش تحولاتي عميق گردیده است که يكي از ابعاد اين تحول ، تغييراتی است كه در روابط اقتصادي به وجود آمده و طبیعتا مبادلات تجاري به سرعت از حالت سنتي خارج شده و به سوي انجام مبادلات مبتني بر اطلاعات الكترونيك در حركت است . 

از آنجا که کشور ما نیز به عنوان یک کشور در حال توسعه  نیاز به پیشرفت و تغییر در این مقوله دارد لذا گام نهادن در این عرصه اجتناب ناپذیر است و گام برداشتن در پیشبرد آن ، وظیفه ای است که تاخیر در آن بیش از این جایز نیست . بنابراین از سویی با توجه به رشد روز افزون فعالان بخش کشاورزی و دام و طیور در عرصه تولید و مصرف و از سویی دیگر نابسامانی اطلاعات در نحوه عرضه و تقاضا ، نیاز به ایجاد مجموعه ای کامل ، با در نظر گرفتن تمامی نیازهای تولید کنندگان و مصرف کنندگان  احساس می شد ، لذا با همت و تلاش متخصصان داخلی در بخش طیور و  سایر بخش ها بر آن شدیم که قدم در این راه مهم و ارزشمند نهیم .

فروشگاه آنلاین کالای کشاورزی دام و طیور با هدف ارایه کلیه کالا های به روز و گسترده به مشتریان و فروشندگان صنعت کشاورزی شکل گرفته است. فعالیت این فروشگاه به سبکی جدید می باشد و اساس کار بر پایه خرید و فروش کالا شکل گرفته به این شکل که تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات ، ادوات ، لوازم و تجهیزات و نهاده های کشاورزی ، دام و طیور مطرح کشور با تولیدات دارای استاندارد می توانند به عنوان فروشنده ، کالاهای و محصولات خود را جهت ارایه در بازار بزرگ کی دی تی کالا ، برای فروش ارایه نمایند، در اختیار ما گذاشته و مسئولین بخش فروشگاه با آنالیز و بررسی محصولات این کالا ها را در معرض دید مشتریان قرار میدهند تا کلیه کالاهای این صنعت همگی به صورت یکجا در اختیار مشتریان قرار گیرد تا انتخاب و خرید کالا با بررسی ویژگی های مختلف محصول مورد نظر مشتری صورت گیرد  ،در این بازار اینترنتی و خریداران نیز اعم از کشاورز ، دامدار و مرغدار و... میتوانند بصورت مستقیم از فروشگاه کالای خود را خرید نموده و در مقابل محصولات تولیدی خود را برای فروش از قسمت فرم تماس با ما یا از طریق ایمیل در میان بزارند.

امید است بتوانیم با استعانت از قادر متعال و با اتکا به پشتکار و ایمان خود و با همیاری شما دلسوزان هموطن در این راه موفق شویم .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :