مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

۱-آیا می توانم در سایت ثبت نام کنم ؟

بله.امکان ثبت نام و عضویت در سایت وجود دارد و هر شخص می تواند با پرکردن فرم عضویت در سایت فروشگاه ثبت نام نماید.

 

۲-آیا عضویت در سایت اجباری است؟

خیر.عضویت در سایت اجباری نیست و هر شخص می تواند بدون عضویت در سایت به صورت تلفنی سفارش خود را به مسئولین فروش داده و خرید نماید.ولی با عضویت در سایت یک حساب کاربری برای هر شخص ساخته میشود که می تواند بعد از خرید های خود از طریق آن به تاریخچه خریدهای خود و همچنین امکان پیگیری خرید های خود دسترسی داشته باشد.برای پیگیری سفارش خود میتوانید بعد از ثبت نام و خرید به آدرس پیگیری سفارش مراجعه فرمایید.

 

۳- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

برای این کار ابتدا با کلیک بر روی "ورود کاربران"ورود کاربران و با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور فعلی، وارد حساب کاربری خود شده ، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش مشخصات" در گوشه صفحه تاریخچه خرید به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان تغییر رمز و همه ی مشخصات خود وجود دارد.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.


4- آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟
برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، سپس روی گزینه  " تاریخچه خرید"  تاریخچه خرید کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.