مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

۱- برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری خرید به من کمک کند؟

کارشناسان بخش تولید محتوای کالاهای عرضه شده در فروشگاه تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت فروشگاه موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات را دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه، مطالعه ی آنالیز و بررسی محصول و نقاطقوت و ضعف محصول، ویدئوهای مرتبط، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین میتوانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

۲- آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

اکثر کالاهای فروشگاه موجود بوده و امکان ارسال در اسرع وقت ممکن خواهد بود ولی توجه ویژه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در فروشگاه کی دی تی کالا به خاطر ویژگی های خاص بعضی از محصولات و سفارش گیری ساخت و تولید این محصولات باید در مرحله سفارش به این نکته توجه کرد که سفارش گیری برای ساخت محصول بوده و ممکن است کالای مورد نظر همان لحظه موجود نباشد.مثلا برای خرید قفس مورد نیاز شما با ابعاد سفارشی این خرید به عنوان سفارش ساخت تلقی شده و بعد از مرحله ساخت مقدمات ارسال فراهم خواهد شد.پس هنگام خرید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

 

۳- آیا کالاهای عرضه شده در سایت دستگاه جوجه کشیاصلی، نو و پلمپ شده و مطابق با اطلاعات سایت هستند؟

بله.کلیه کالاهای عرضه شده در فروشگاه کالای کشاورزی دام و طیور اصلی، نو و پلمپ شده هستند و به هیچ وجه کالای غیر اصلی، تقلبی (Fake)، و کارکرده ارائه نمی‌‏شود.اگر در سیاست کاریمان فروش کالاهای دست دوم قرار بگیرد حتما در کنار محصول به دست دوم و یا کارکرده بودن کالای مورد نظر اشاره ی قابل توجهی خواهد شد.

 

۴- آیا تعداد خرید از یک کالا در سایت دستگاه جوجه کشی محدودیتی دارد؟

خیر،محدودیت در تعداد خرید وجود ندارد.

 

۵- مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

همگی کاربران فروشگاه می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شتاب در سایت فروشگاه کالای کشاورزی دام و طیور، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند و یا از طریق عملیات کارت به کارت یا واریز به حساب و اعلام شماره سریال پیگیری پرداخت خود در قسمت مشاهده فاکتور و پرداخت در قسمت تاریخچه ی خرید  حساب کاربری خود در سایت اقدام به تسویه حساب خود نموده و منتظر تایید مسولین خرید فروشگاه باشند.

 

۶- با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟
شما می‌توانید با استفاده از همه ی کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
هم اکنون بانک‌های
کشاورزی ،ملت ، تجارت ، ملی ، مسکن ،سپه ، صادرات ،پارسیان ، آینده ، رفاه ، اقتصاد نوین ، قوامین ، پاسارگاد ، بانک شهر ، پست بانک ، سامان ، سینا ،سرمایه ، ایران زمین ،توسعه صادرات ، قرض‌الحسنه مهر ایران ، صنعت و معدن ، کارآفرین ، دی ، انصار ،  رسالت ، گردشگری ، حکمت ایرانیان ، توسعه تعاون و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

 

۷- ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت ، شبکه ی بانکی قطع شده و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای هیچ نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک قرار دارد و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و تا 24 ساعت مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد ، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 

۸- آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

 

۹- آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

خیر، فروشگاه کی دی تی کالا از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.